Milyonlara Ulaşmak

Twitter hesabınıza ister organik olarak, isterseniz yapay olarak retweet ve beğeni sağlayabilirsiniz. Yapay Etkileşim (etiket tıklama, link tıklama vb)  seçenekleri de mevcuttur.

Son yıllarda gelen ve ardı arkası kesilmeyen güncellemeler ile yapay etkileşim bir hayli zorlaşmış, mevcut hizmet ücretleri kat kat artmış, sınırsız veya günlük max 5 gönderi olan işlem limitleri günlük 1 adete kadar düşmüş durumdadır.

Halen yapay etkileşimler bulunmaktadır. Hesabınıza anlık veya bir kaç günlüğüne istediğiniz gibi etkileşim kazandırabilir, istediğinize ulaşmanızı sağlayabilir. Fakat aldığınız etkileşimlerin düşme olasılığı bulunmaktadır, bu tamamen şans ile alakalıdır.Her twitter güncellemesi risk oluşturabilir. 48 saat sonra aldığınız hizmetten eser kalmayabilir, belki de 5 sene sonra kalmayabilir, belki de hiç! Oran veya gün vermek doğru değildir. Her zaman düşebileceğini göz önünde bulundurmak bu doğrultuda hizmet alınmasını önerilir.

Organik etkileşim, belli bir kitleye ve etkileşime sahip Aktif/Gerçek/Parodi/Konsept kullanıcıların hesaplarından retweet işlemi sağlanarak kullanıcılarına sunar. 
Her profilin kendine göre hesap seçme/ kabul etmeme özgürlüğü vardır. 
Her profilin kendine göre hesap içeriği/ paylaşılan içerik için fiyat belirleme özgürlüğü vardır.
Organik etkileşim için öncelikle bütçenizi belirtmeniz ve ardından etkileşim talep edilecek profil/tweet iletmeniz gerekmektedir, tarafınıza hesabınıza uygun hizmet sağlayacak profiller iletilecek onay verdiğiniz hesaplar ile çalışmalar sağlanacaktır.


Twitter hesabınız için en uygun hizmeti almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!